infolinia: +48 34 344 60 30
  • język migowy

Lekarz rodzinny i pediatra

Kim jest lekarz rodzinny?

To Twój osobisty lekarz, przeszkolony do badania i diagnostyki najpopularniejszych chorób dzisiejszych czasów. Zapewni Ci podstawową opiekę medyczną: podejmie się leczenia podstawowych chorób, zadba o wdrożenie odpowiedniej farmakologii, skontroluje efekty leczenia, a także skieruje do właściwego specjalisty.

W Zammed lekarz rodzinny w razie potrzeby realizuje wizyty domowe. Jeśli chcesz umówić wizytę zadzwoń pod numer 34 344 60 30.

Kiedy warto zgłosić się do lekarza rodzinnego?

Skontaktuj się z lekarzem rodzinnym, kiedy zauważysz u siebie niepokojące objawy choroby oraz w celach profilaktycznych. Na wizycie profilaktycznej lub kontrolnej otrzymasz skierowanie do wykonania niezbędnych badań, które wykluczą ewentualne choroby.

Możesz również zamówić wizytę domową.

Pediatra bada dziewczynkę

Czym zajmuje się pediatra?

Pediatra jest specjalistą, który oferuje pomoc medyczną dzieciom w każdym wieku. Kiedy samopoczucie dziecka pogarsza się, a organizm sygnalizuje początek choroby zgłoś się do pediatry przyjmującego w naszej placówce medycznej w Myszkowie. Pediatra po przeprowadzeniu wywiadu i wykonaniu niezbędnych badań, postawi diagnozę i zleci dalsze leczenie indywidualnie dopasowane do potrzeb małego pacjenta.

 

do góry